| lil_2808 a întrebat:

De ce baieti se tot scarpina la penis? Adica si la scoala, colegi sau altii :-ss Doamnelaughing) De ce?! NU pot sa inteleg va mananca sau ce? Nu va spalatirolling on the floor

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Poate s-o fi epilat baiatul, s-a iritat si-l mananca, ce vezi asa osebit in a se scarpina? Tu nu te scarpini? Sunt sigur ca da!
Cred ca pe tine te mananca-n coarne, daca erai o fata demne de respect, tratai cu maxima indolenta aceasta situatie, mai mult, nu apareai cu o astfel de intrebare pe site!
Unu' la aratator: sa-ti fie jena, esti o persoana impertinenta!
Doi la mana: nu incerca sa patezi rasa masculina, nici rasa feminina nu e mai breaza!
Vad ca-ti place sa sugi bomboane, hmm, interesant, echivoc...stiu ca nu esti tu in poza, dar nick-ul vadeste ceva.
Vai, nici nu vreau sa ma gandesc cum te manifesti tu cand te mananca.
Departezi picioarele, verticalizezi corpul, intinzi manuta si arunci aratatorul in bazin, este?
Ce execrabil, ce execrabil...

| nobody_9468 a răspuns:

Ma crezi ca tema asta de discutie am avut'o si eu cu prietenele mele?hee hee. Era vorba ca prietenul uneia dintre ele o mana e in mana ei si cu o mana se scarpina unde'l manancalaughinghee hee.
Mi se pare cel mai dizgratios gest care-l poate face un baiat in publicstraight face. Dar in face incostient, fara sa realizeze ca cineva se poate uita la elwinking.
Si pana la urma...pe tine nu te'a mancat niciodata?winking

Bafta.

| unione a răspuns:

Dar ce repede observi...hotomana mica

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

N-au auzit de apa, fataa laughing Baietii astia oh go on Multe chestii ciudate fac happy

| Brotacelu a răspuns:

Draga anna, niciodata nu o sa intelegi asta findca esti prea mica.

Distractie placuta.
[PS: ar mai fi un motiv dar o sa imi atraga atentia Raluca]

| DeyCj a răspuns:

Ce înrebare îi mai şi asta laughing)Păi când o să ai ceea ce avem noi atunci vei înţelege.Cauze ar fi destule, una de exemplu mai pică şi trebuie aranjată ca să nu deranjeze la umblat sau să nu o prinzi între picioare ca atunci doare sau da mai sunt băieţi care se epilează sau tund acolo în zonă. Tu nu te-ai epilat în zona aia nici o dată? sau măcar ras?
sau dacă no intră în acţiune din diverse motive, ori se atinge zona sensibilă şi no se trezeşte la viaţă şi atunci trebuie aranjată un pic ca să nu dernajeze sau să doară mai ales dacă ai blugi.Deci cred că tu la scărpinatul ăla te referi nu? Aşa suntem noi bărbaţii noi avem ce aranja şi scărpina voi nu laughing)))))))))))

| cossmy a răspuns:

1. poate sa se duca in jos, stanga dreapta etc sa stea ca naiba si at trebuie aranjata, ca nu poti sa mergi s'o indoi s'o faci covrig in pantaloni 2. daca ai "facut curat" acolo si acum incepe sa creasca poate sa zgarie, si atunci cauti o poz in care sa fie ok si 3. cum au zis si altii, poate sa creasca tufa si atunci gadilawinking

| elamit a răspuns:

Daca esti asa curioasa, de ce nu ii intrebi direct pe ei atunci cand ii vezi

| lil_2808 explică:

Baalaughing n`o luati asalaughing

am vrut si eu sa stiu care`i motivul
eu nu ma scrpin in public nenea
pentru ca asta o fac in public deci!

| lil_2808 explică:

Mai praf ca voi nu`srolling on the floor probabil amuh v-ati rusinat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se scarpina findca sunt niste maimute raiaoase:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebarelaughing tu fatoooo esti praf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, din greseala am dat peste site-ul asta, sunt total de acord cu ce a zis lupulsinguratic, mi se pare o intrebare retorica probabil ai undeva pe la 14-15 ani si habar nu ai ce inseamna sa fii prospat/proaspata ras/rasa in zona respectiva si daca noi o mai aranjam din cand in cand care nu e chiar nimic asa dubios si sa raspund la alte fete de pe aici la voi nu e mai gretos ca sangerati in fiecare luna si a dracului ce sunteti tot nu muriti rolling on the floor aaa si de ce va uitati in partea aia a barbatilor daca nici nu il cunosti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weeeeeeee

| puky_2940 a răspuns:

Cand creste "tufa" te manancawinking. tufa=parlaughing