| Anonima1000 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 luni si jumatate. La scoala stau cu cinci baieti in fiecare pauza, ma inteleg super cu ei. Patru dintre ei ma plac, mi.au spus. Pe unul dintre ei il plac si eu. Ce sa fac? Sa ma indepartez de colegi? Sa iau o pauza in relatia pe care o am? Nu mai stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti avea si o relatie frumoasa fara a te indeparta de restul baietilor. Nu se stie niciodata ce iti va rezerva ziua de maine,

| T0T a răspuns:

Daca faci pauza relatiei inseamna ca e o relatie de ochii lumii. Mai bine renunta la ea decat sa iti bati joc de ala in continuare.

| Anonima1000 explică (pentru T0T):

Ai dreptate. Eu chiar tin la baiatul cu care sunt acum si nu vreau sa reununt la el. Mersi :*!

| kevincube a răspuns:

Fă dragoste cu fiecare astfel afli care ţi se potriveşte mai bine.

P.S.: de obicei un băiat după ce face dragoste cu o fată devine mult mai deschis faţă de ea, îi spune tot ce are pe suflet.