| Byb2001 a întrebat:

De ce băieții nu au nici o durere si fetele le doare burta in fiecare lună?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noi santem rezistenti ca otelul, ele au fost condamnate de dumnezeu cu menstruatia pentru ca s-a frecat de cocoselu lu adam fara sa faca nunta

| Drimmero a răspuns:

Pe noi ne iubeste natura, a fost mai darnica cu noi.

| Celcestietot a răspuns:

Fiecare sex are avantajul sau si dezavantaje de asemenea.

| Sofer a răspuns:

Noi avem ceva ce ne face de oțel.

| aneliram a răspuns:

Pentu că băieți nu au menstruație.

| Felissa13Eden a răspuns:

Fetele au ovare, barbatii au testicule.
Daca pe noi ne dor ovarele e pentru ca suntem fertile, voi, barbatii sunteti fertili cand aveti mult par pe corp.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Cu parul nu ai dreptate.

| Mrfear a răspuns:

Asa a fost sa fie happy

| Anonim97695333thf a răspuns:

Si baietii au dureri cateodata. Dar crede ma ca mai bine te măndresti ca esti fata pentru ca s-a demostrat stiintific ca barbatii n ar rezista durerii provocate de ciclu sau de travaliul sarcinii.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anonim97695333thf):

Intr-un compariment de tren intra doua femei. Pe o banca dormea un barbat, Femeile au inceput sa sporovoiasca despre toate si au ajuns si la a discuta despre durere. Una din femei zice:
- Cea mai mare durere este durerea de masele;
- Se vede ca nu ai nascut. Cea mai are durere este cand nasti, zice cealalta.
Barbatul de pe banca ridica palaria de pe ochi si zice:
-Nici una nu aveti dreptate. Lovitu-v-ati vreodata in c... (testicule)? Ei, aceea e cea mai mare durere!