| Zoxxx a întrebat:

De ce baietii sunt atat de gelosi?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din prostie...si fetele sunt la fel de geloase, numai ca ele mai stiu sa-si controleze gelozia

| Lyndsey a răspuns:

Si fetele sunt. Eu inainte aveam impresia ca e un sentiment pe care niciodata nu o sa-l am. Acum cateva zile am simtit cum ma inteapa gelozia. Gelozia e un rezultat al iubirii. Eu nu sunt geloasa pe ceea ce posed, ci pe ceea ce vreau sa am. De exemplu un timp de care imi place. Oricum, nu e nimic rau, decat in cazul in care ajunge la limite. Gelozia nu trebuie expusa. In privinta baietilor, trebuie sa iubesti pe acela care e gelos, fiindca e o dragoste sincera cea care il stapaneste. Pur si simplu nu vrea sa te piarda. Pentru alte detalii, scrie-mi. Pa-pa!

| Zoxxx explică (pentru Lyndsey):

Asa e! Nu doreste sa ma piarda

| Lyndsey a răspuns (pentru Zoxxx):

winking Sper ca te-am ajutat.

| DeliaDelii a răspuns:

Pentru ca isi iubesc iubitele.