| Emma a întrebat:

De ce baietii vor ca iubitele lor sa fie virgine desi ei nu mai sunt?
Pana la urma suntem egali
Intrebare pentru baietiihappy

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu stiu cati baieti chiar vor asta, pe majoritatea ii "sperie" virginele. big grin

| Eaaaaa a răspuns:

Nu sunt baiatlaughing dar din cate am observat eu, baietiilor le plac virginele petru ca pentru unii e o placere sa dezvirgineze o fata. Sau rareori, daca baietu tine la tine, s-ar putea sa vrea sa te tina langa el, pentru ca sunt fete care se indragostesc foarte tare de baiatul cu, care si-au inceput viata sexuala. Dar nu stiu cati baieti doresc asta. Deci parerea mea asta e.Petru ei e o placere sa dezvirgineze o fata.