| Mirunagoodgirl a întrebat:

De ce baietii vor in continuu să puna mana pe fundul unei fete chiar daca aceasta nu vrea? Nu inteleg! Funda

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca sunt needucati si n-au respect pentru fata aia, urla hormonii in ei si se simt cool ca pun mana pe un fund. Mai ales daca au sub 15 ani. De pe la 15 16 in mod normal n-ar trebui sa mai fie asa ceva, doar in cazul in care sunt extrem de batuti ij cap

| RAY a răspuns:

Ca e cool de asta, las ca va place asta, desigur daca baiatul e frumos daca nu e nu va place

| suităr a răspuns (pentru RAY):

E gresit sa asumi ca unei fete care iti spune clar ca o deranjeaza molestarea, ii place in secret. Oricat de atractiv ai fi, nu ti se cuvine accesul la intimitate fizica.

| Violleta2022 a răspuns:

Din lipsa de educatie. Un copil care a primit educatie buna acasa, stie ca nu trebuie sa atinga pe nimeni pe fund, sani sau in alta parte.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa faca asta doar iubitei/ sotiei nu la fete ce nu vor.

| AlexSalling a răspuns:

Eu nu fac asta, nu toti suntem la fel.