| Robert5678 a întrebat:

De ce barbatilor le plac sanii femeilor?

In ultimul timp ma simt inebunit cand vad niste sani frumosi, insa nu stiu de ce.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca ai nostri sunt mai urati tongue
E normal sa te atraga niste sani frumosi. Face parte din arsenalul de cucerire al unei femei. Cu totii admiram sanii femeilor, indiferent ca fiecare are anumite afinitati pentru sani mai mari, mai mici, etc.

| Roby67 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa le placa? O cocoasa?

| laurentiu a răspuns:

Fiinca asa e firea noastrawinking
nu cred ca nu exista barbat sa nu se uite la niste sani mari si frumosi laughing

| laurentiu a răspuns:

Si am uitat sa subliniez ca chiar daca ai sotie tu tot continui sa te uiti la sani. e ceva tipic barbatilor