| anonim_4396 a întrebat:

Ce forma de sani le place bărbaților? Va plac sfarcurile ascuțite și mari? Sânii naturali va plac?

23 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cele artificiale nu imi plac, nu sunt de acord cu ele, naturala sa fii, cat e lasat de la Dumnezeu e de ajuns.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu toti avem aceleasi preferinte.
Am amici obsedati de sani, le plac alea mari, ascutite.
Mie imi sunt aproape indiferenti dpdv al formei si marimei, imi displac doar cei lasati, si/sau foarte mari.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu stiu de altii dar mie imi aproape de toate tipurile, in afara de alea exagerat de mari. Atrag prea mult atentia si cred ca ar fi si incomode in anumite situatii.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Imi plac*

| anonim_4396 explică (pentru StoicAnalysis):

Nu ii am exagerat de mari

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ai sani perfecti din punctul meu de vedere happy

| darrio2007 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Vezi ca vrea sa-ti trimita poze cu sanii ei. Mie deja mi-a propus in privat. Nu am acceptat.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc pentru atentionare. Prefer sa nu fiu bagat la racoare. laughing

| anonim_4396 explică (pentru StoicAnalysis):

Nu te lua dupa idiotul ala.In primul rand sunt majora si nu ți-aș trimite poze daca nu vrei acest lucru.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am luat-o ca pe o mica gluma, stai linistita laughing. Nu am insinuat cum ca ai fi o fata de genul.

| anonim_4396 explică (pentru StoicAnalysis):

El comentează la orice chiar daca nu il priveste.Care ar fi problema lui daca noi ne-am trimite poze?

| anonim_4396 explică (pentru StoicAnalysis):

Trebuie să îi cerem lui acordul sa vb in privat?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa te stresezi asa. Stai chill. Cu cat te scuzi mai mult, cu atat atragi atentia si te acuzi fara sa-ti dai seamawinking.

| anonim_4396 explică (pentru StoicAnalysis):

Sa băgat si el de invidie face batran si expirat.Ar vrea sa vada sani cum am eu?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cât de tânără te simti la 35 de ani?
Nu ai alte preocupari?
Sau asta este preocuparea ta zilnică?
Cauți băieței fraieri pe aici?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Si totuși...ce te *** pe tine grija?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu imi propuneai in privat sa-mi trimiti poze cu sânii tăi, nu mă f*tea grija.
Imi era teamă că dacă ii vedeam, dădeam la rațe.

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Nu prea mă axez pe sâni, pe mine mă atrage si excită fundul. Totuși ca să răspund la întrebare prefer sânii medii și naturali.

| ALM2000RO a răspuns:

Mi-e complet indiferent sincer.

| Bogdan0783 a răspuns:

Mie imi plac toate tipurile de sani naturali cu exceptia celor foarte mari.

| Lohuis1984 a răspuns:

Sanii trebuie sa fie medii nici prea mici nici prea mari dar pot fi frumosi orice fel de sani daca iti plac tie!