| DouaPuncteIcs a întrebat:

De ce cand pun intrebari nu mai apar pe site?
Adica pun intrebarea, imi arata ca este pusa si apoi cand intru nu mai vad nici o intrebare noua... sper ca asta sa se vadalaughing
Funda

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai eu vad ca ai 194 de intrebari, penultima era legata de you tube. Acceseaza-ti profilul si ai sa vezi care iti apar si care nu.

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Da, se vedelaughing)
trebuie sa astepti vreo 8 min pana sa iti aparatongue
funda?puppy dog eyes

| Bailey a răspuns:

Asteapta o zi si ai sa vezi ca o sa fie acolo. Nu o sa apara imediat. A doua zi te uiti la contul tau la raspunsurile mele si te uiti daca raspunsul a fost aprobatwinkinghappy

| Deutssa_4531 a răspuns:

Trebuie sa astepti o zi ca sa fie aprobata.

| Curiosu a răspuns:

Probabil exact aceeasi întrebare a mai fost postata și nu a mai dat voie sa se mai posteze încă o data...