| IreneIsHere a întrebat:

De ce cand va despartiti de un baiat plangeti si suferiti?
Nu mai bine zambiti cu capu` sus si il uitati pe ala care va frant inima?

Răspuns Câştigător
| lifeisnotpink a răspuns:

Daca l-ai iubit cu adevarat. atunci normal ca suferii straight face
Daca a fost caterinkaa oh go on...

Totusi ai dreptatewinking Ar fii mult mai simplu sa uitam happy dar nu ne lasa sufletul... asta e big grin toti zicem ca uitam si pana la urma nu mai uitam laughing.

Fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| ASDSM a răspuns:

Pentru ca, chiar daca te desparti de acea persoana ai tinut la el si inca mai tii si chestiile astea cam dor