| JustForMe a întrebat:

Voi ce faceti ca sa uitati de baiatul/fata care v-a frant inima?puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Vai mama:))))
Si eu am patit-o:)))
Cand ascult asta imi trece imediat!:D
http://www.youtube.com/watch?v=UDCMu4JZS1E

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu deja sunt cu o alta fata si ma simt mai bine nu ma mai gandesc la fosta.

| Dav7id a răspuns:

Gandeste-te ca nu tea meritat chiar daca tie greu sa crezi asta.Totdeauna e un baiat sau o fata care abia asteapta sa te vada.Si daca tia frant inima inseamna ca e un copil care nu stie ce vrea de la viata si crede ca totu-i un joc, nu merita nici sa intorci privirea spre el/ea.

| Ambasada a răspuns:

...Toate relatiile s'au termina in genu asta la minelaughing
.Si cred ca o relatie "fara suflet" nu isi are rostu'laughing
Ce draq...laughing
Si.de obicei dupa o chestie de asta merg cu prietenii.
ies cat mai mult din casa si incerc sa ma simt cat mai bine
siii.filmele de comedie.si vorbitul cu cea mai buna prietena despre chestia asta chiar ajuta:X
Dar ai grija sa poti avea incredere in acea prietena!
Si daca totul s-a terminat nu are rost sa iti strici tie buna dispozitie!
S'a terminat asta e.tu esti frumoasa si ai o viata lungasmug
in care vei intalni pe altii.
Si.nu stiu dar pe mine ma ajuta sa raman foarte apropiata cu fostii
Gen prietenul cu care pot povestii orice.
Dar daca s-a terminat din cauza lui...mai bine uita partea asta :-s
Succescbig hug
O sa trece peste ai sa vezi:X!

| mihaela_8638 a răspuns:

Adevarul e ca este enorm de greucrying((((( si eu vreau sa il uit

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Ma indragostesc de altul.

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Pai eu ma intorc si mi-a imaginez goala cum ai dau una intre picioare big grin o3

| Tiby007 a răspuns:

Buna, eu pur si simplu nu mai pun la suflet nicio relatie. In felul asta nu iti mai frange nimeni inima tongue preventia e cea mai buna, parerea mea.