| anonim_4396 a întrebat:

De ce cineva (barbat) câteodată îți raspunde la mesaje iar alteori nu răspunde deloc dar îl vede?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu este interesat de persoana ta, raspunde doar cand are chef ca sa se mai amuze un pic, pe seama ta.

| dullcat a răspuns:

Cand esti interesat de cineva cu adevarat, ii raspunzi si purtati o conversatie normala, cap coada, nu lasi pe seen.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil nu este interesat de tine sau probabil că nu reprezinți o prioritate pentru el.

| sammie a răspuns:

Înseamnă că nu e interesat de tine.

| wahaha a răspuns:

Cuz yes