| bia3anca97 a întrebat:

Salut am 12 ani si cateodata nu am rabdare cu baietii(poate deloc) adica sa astept sa mi raspunda la tel sau la mesaje sau la mess, ma cam inervez, dar cateodata cred ca e suparat, nu ma mai place si nu vrea sa-mi spuna ca vrea sa se desparta de mine.trebuie sa am mai multa rabdare sau daca nu pot sa ii las in pace? daca are demi raspuns imi raspunde?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Da stiu baietii sunt mai imaturi poate confused ( desi am intalnit baieti mult mai maturi decat alte fete de varsta lor ) baietii sunt poate mai indiferenti, dar nu face prostia sa-i stresezi, nu le placewinking, le place sa fie tachinati, dar nu stresatiwinking incearca sa ai rabdare si lasa-i ca pana la urma o sa-ti aspunda, daca nu-ti raspund inseamna ca le esti indiferenta si au altceva mai bun de facut decat sa-ti raspunda tie la mesaje straight face naspa big grin

lasa-i pe ei sa vina la tine nu tu sa mergi la eibatting eyelashes

4 răspunsuri:
| andreea_6710 a răspuns:

Salut si eu am 12 ani si la fel mi se intampla si mie dar daca nu raspunde poate nu are timp dar daca vrea sa se desparta de tine cu siguranta iti va spune
succes!

| Ralucka_7047 a răspuns:

Pff asa mi s-a intamplat si mie si m-am despartit de elbroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu duci lipsa de "gigoloi", se vede. Te-ai obisnuit ca lucrurile sa se faca dupa bunul tau plac si orice iesire din aceasta "normalitate" (a ta) iti da de gandit. Nu fi asa paranoica, daca e sa se intample ceva, se va intampla chiar daca te gandesti la asta sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te "enervezi"? pfooa vai de capu tau