| Regedesubmunte a întrebat:

La ce oră vă sculați dimineața și cât de greu vă este?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ma scol destul de devreme,, si ma trezesc cu o scarba cand aud ceasul de-mi vine sa-l fac bucati.

| Mayhem666 a răspuns:

Cand sunt la facultate marti ma trezesc la 7, iar luni, miercuri si joi ma trezesc la 8:40, iar cand sunt acasa, adica vineri, sambata si duminica ma trezesc pe la 10-10:30 sau uneori chiar si 11.

| Florentina9210 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 8:00-9:00 din cauza scolii
Eu sunt pasare de noapte, si nu suport sa ma culc devreme, doar pe la zori, asa fac vara.

| August99 a răspuns:

In timpul scolii la 7 si in rest la cat vrea destinul laughing

| Juviia a răspuns:

Pe la 8:00 în timpul liber, iar când am facultate pe la 6:30.

| Dustdust a răspuns:

4 sau 5 dimineata. Depinde de chef.