| Vernusio a întrebat:

Voua va vine greu dimineata cand va sculati pentru scoala/munca?
La ce ora va sculati? Dormiti suficient pentru scoala/munca?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu. Ma ridic rapid, cu gandul "sa treaca ziua, sa vin inapoi". laughing

4:50, si ma culc dupa 12 noaptea (sunt documentare faine pe Nat Geo Wild). Dorm putin, dar ma doare in cinşpe.

| deeeaqq a răspuns:

Nu mă trezesc greu
6 dimineața
mnuj

| ALOALO123 a răspuns:

Foarte greu! Eu am obiceiul sa ma culc pe la 12 sau 1 noaptea si ma trezesc atat de greu incat odata era sa adorm pe WC. laughing

| OanaSn a răspuns:

Nu prea dorm suficient si imi vine cam greu sa ma trezesc dimineata.Ma trezesc de obicei la 8 -9 (depinde de ce am de facut in fiecare dimineata) dar de multe ori adorm la loc big grin