| MarioDraghi a întrebat:

De ce credeți că în Romania homosexualitatea e privită nasol?

13 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Pentru ca suntem o tara spalata pe creier de catre religie; o tara care inca mai are cicatrici adanci comuniste.

| RAY a răspuns:

Nu doar in Romania si in multe tarii, omul vrea ordine in jurul lui, chesti ca homosexualitatea i darama lumea lui perfecta de asta nu acceptam care in opus cu gandirea noastra, nu doar de gay si eu ca ateu sunt vazut ca un satanist, om rau, imoral, fara frica de dumnezeu

| MarioDraghi explică (pentru RAY):

Nu dar eu m-am referit strict la Romania?

| MarioDraghi explică (pentru MarioDraghi):

Am vrut să pun punct.

| apz a răspuns (pentru MarioDraghi):

Inceputul intrebarii tale e "De ce credeți că în Romania". De aici a dedus el, dar si eu, ca e vorba strict de Romania.

| RAY a răspuns (pentru MarioDraghi):

Da as fura din contul lui ponta vad ca are 6 case dar si iohannis are, de unde le are

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu am raspuns la alta intrebare tot pusa de tine scuze, de ce in Romania privita aiurea? o tara religioasa, dogmatica, foarte credula cu frica de dumnezeu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca suntem o tara ortodoxa

| mentholinks a răspuns:

Dar ce-ai vrea, sa fie aplaudati toti dereglatii?!

| mudokins78 a răspuns:

Fiindcă e nasol să mă trezesc dimineaţa cu ceva aiurea în dos!
Şi e aiurea să mă întrebe ăla micu, -tati, de ce se pupa nenea ăia?
Şi eu să nu ştiu ce să îi spun!

| Kiwibibilă a răspuns:

Pe noi inca nu ne-a atins nebunia occidentala.

| apz a răspuns:

Din cauza religiei. Domnul Homohaci nu e privit nasol.

| Lion56 a răspuns:

Pentru ca inca nu suntem spalati pe creier ca alte tari si avem ceva demnitate si civilizatie, nu nebunie. De asta pe la noi nu prea vezi nici parade in centrul oraselor in care se trag pe jos dezaxatii in fundul gol pe strada si nu vezi monstri care asa arata transformati in alt sex. In curand celelalte tari vor accepta lejer si zoofilia si necrofilia si nu vei mai avea voie nici sa treci in certificatul de nastere al copilului sexul, pana si-l alege el. De fapt, nu cred ca treci nici specia, in caz ca vrea sa fie vita, nu om. Bine ca suntem in urma.