| Lola200228 a întrebat:

De ce credeți ca nu s-a mai ajuns la un al treilea război mondial după Războiul rece?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca nu aveau interese de razboi. Economia conteaza peste tot pedegeaba fac astia arme pentru ca o bomba nucleara le nenoroceste viata celor care castiga in razboi. E nevoie de sclavie si mana de lucru ieftina, productivitate.

| darrio2007 a răspuns:

Dar asta cu virusul ce e?

| PainTech a răspuns:

Ai idee cat costa un razboi? Nu ma refer doar la bani.
Mai ales intre 2 forte ca Rusia si SUA... Nu prea se mai merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai că nu-i târziu nici de-acum, la cât de josnică a ajuns omenirea.

Răspuns utilizator avertizat