| Biancabiibiii a întrebat:

De ce credeti ca unui baiat ii place mai mult sa comunice mai mult cu mine atunci cand ne vedem, si nu pe facebook? Inca suntem in etapa de cunoastere, dar de cand am luat vacanta nu am mai comunicat, suntem in vacanta, si prieteni pe facebook, ne vom revedea la toamna stam in acelasi campus studentesc! Astept pareri! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Laurentizyu a răspuns:

Vrea sa te vada si sa te simta aproape, este evident ca te place.si eu sunt lafel.pe facebook, nu este real nu? este totusi in alta parte.

1 răspuns:
| Georgemy2 a răspuns:

II e mai usor sa se exprime face to face