| Claudia15Maria a întrebat:

Buna un baiat tot mi-a zis iubi baby si tot asa cand vorbeam cu el pe facebook iar eu tot punandui intrebari mi-a zis ca a fost o gluma.Ce credeti ma place sau nu el are iubita astept pareri.

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, eu cred ca a facut doar vreo gluma poate se plictisea si vroia sa faca ceva

4 răspunsuri:
| WildLatte a răspuns:

Daca are iubita este putin probabil sa te placa. Cred ca a fost doar o gluma dupa cum a spus si el.

| dianacuza a răspuns:

Mai mult ca sigur a fost o gluma.Multi baieti mai alinta fetele asa si in plus nu are cum sa te placa daca nu te-a vazut in realitate

| DenySmith a răspuns:

De obicei asta e la mişto.
Punându-i*
Lasă iubi baby şi bagă româna.