| LeeJiEun a întrebat:

Plac un baiat dar el are deja prietena.
Am vorbit cu el pe facebook mult timp( in realitate inca nu,sunt timida si el e la fel). A spus ca ii place sa vorbeasca cu mine, a spus ca ma place si imi face complimente uneori iar atunci cand ne vedem se uita foarte des la mine si imi zambeste.
Ce credeti. Sa il astept sau e un caz pierdut?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te amagesti singura draga mea, visezi la o cauza pierduta din start

| Xpressurself a răspuns:

Tu crezi ca are rost sa astepti dupa el? daca era sa fie ceva a avut timp suficient. ce vrei sa faci acum sa astepti pana se satura de aia ca sa te bage si pe tine in seama cum trebuie.

| loveM a răspuns:

Nu merita sa astepti sa se sature el de aia si apoi sa vina la tine.

| NeverG1v3Up a răspuns:

Cati ani ai?
E greu sa accepti sfaturi cand iti place de cineva, pana nu te dai singur/a cu capul de pereti... happy

| Adelu a răspuns:

Nu merita sa astepti!