| anonim_4396 a întrebat:

De ce, de ce, de ce atunci cand pui o intrebare in care ceri o parere (despre manele, de exemplu), automat se creeaza impresia ca ai asculta manele? Oamenii mai au curiozitati, stiti? laughing

5 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

happy Eh la noi lumea te judeca prima data si pe urma rationalizeaza intrebarea, asadar impresiile pe prim plan pe aici happy. Eu zic ca trebuie sa fi documentat in orice domeniu, informatiile nu stica, combat prostia laughing, asadar nu pleca capul la "impresiile" de aici si din lume, deoarece in general acestea sunt negative happy

| lpavel a răspuns:

Ei si? Ce conteaza ce impresie se creaza aici? Nu te cunoaste nimeni, nu cunosti pe nimeni! Poti pune orice intrebare doresti, iar cui nu-i convine n-are decat!
Si DA mie imi plac manelele sunt innebunit dupa ele!
La muzica pentru mine pe primul loc sunt manelele apoi restul, in general imi place orice muzica! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| patriiiii89 a răspuns:

Nu trebuie sa bagi oamenii in seama. Citeste raspunsurile care te pot ajuta cu cap si pe cele care te deranjeaza citeste-le cu nepasare.

Funda?

| kmidodo a răspuns:

Impresia nu se creaza automat...Eu de exemplu cand citesc o intrebare nu ma reped sa raspund pana nu consider ca am inteles sensul ei.Asta e valabil in general. Oamenii se suspecteaza unii pe altii de tot ce e mai rau pentru ca asa a ajuns societatea...Sa intru in amanunte n-as termina pana diseara. Sper ca m-am facut inteleasa.