| anonim_4396 a întrebat:

De ce de fiecare data cand ne indragostim trebuie sa suferim asa de mult? cryingcryingcrying Si cand ne despartim de o pers iubita nu o poti uita nici dupa 2 luni si in fiecare zi iti este gandul la el cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Probabil k de obicei suntem prea naive... punem suflet repede si asa ajungem pe maineile baietilor... ei vazand acest lucru profita de noi... daca el te-a parasit...inseamna k nu merita...incearca sa-ti ocupi timpul si mintea cu alte lucruri... ia`o k pe un fel de terepie.mai devreme sau mai tarziu te vei vindeca...fi sigura.tongue take care happy

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt ca asa e dragostea.Suferi mult cand pierzi persoana iubita. Daca pui suflet intr-o relatie este normal ca la sfarsit sa suferi. Oricum fiecare sfarsit, are un nou inceput.Trebuie sa uiti de el si sa te gandesti mai mult la tine happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca suntem oameni, cu sentimente, dorinte, suflet...
Mie imi este gandul la ea dupa aproape un an. laughing Ce sa fac, a fost, s-a dus, gata!

| iuliana21 a răspuns:

Buna anamaria..sunt de parere k sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc...

| biandraga a răspuns:

De tutehappy