| anonim_4396 a întrebat:

De ce de fiecare data dupa ce dau refresh la pagina trebuie sa-mi scriu din nou adresa de mail si parola ca sa pot intra pe contul meu? Din ce motive nu ma pastreaza logata mai multe zile sau cel putin, o zi intreaga? va multumesc

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Aceeasi intrebare am pus-o si eu. Si mie mi s-a intamplat asa, si era foarte stresant, dar de vreo 2 zile a trecut.
Eu foloseam (si inca mai folosesc) Google Chrome. Am 3 browsere : Google Chrome, Mozilla Firefox si Internet Explorer laughing. Poti incerca alt browser, pentru ca e posibil de acolo sa fie problema.
Eu am primit la intrebarea mea un raspuns cum ca tot ramai logata pe site, chiar daca in partea stanga nu vezi asta. Am raspuns la o intrebare si am vazut ca e adevarat, deci nu mi-am mai batut capul.
Succes!

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Poate sunt probleme pe site, intreab-o pe Raluca ce se intampla, ca la mine merge, mergi sus in dreapta la contact.

| Spintecatorul a răspuns:

Cu ce browser intri?

| rraluca a răspuns:

Folosesc internet explorer si...am mai cerut o data ajutorul "expertilor"TPU si nu am fost ajutata