| Anonima181991999kkkk a întrebat:

De ce dmn iartă ma, au mai făcut ăștia oglinda dacă noi nu arătam ca in ea și ne arată inversați? De exemplu eu îmi văd dinții drepți și când ma uit la poza ii văd strâmbi mai ceva ca a lui bunica mea …

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie si de ochelari.

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara o oglinda mai scumpa fara defecte de fabricatie, ca asta care o aia acasa, ca de aceia iti arata dintii si fata strambe.

| dullcat a răspuns:

Mai, vezi-ti de sarbatori, de timpul cu familia etc si renunta la obsesia asta de care scrii de cateva zile.laughing

| Catrice a răspuns:

Nu ți-o plăcut fizica la școală este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toți au curajul sa se privească în oglindă tu ai depășit acel moment fi mândru)))))