| Ioana9769 a întrebat:

De ce dupa ce dupa ce pierdem pe cineva din vina noastra si cu voia noastra, dupa un timp incepem sa ii simtim lipsa?
Am fost anul trecut cu un baiat, dar pur si simplu m-am plictisit. Acum mi-ar placea sa fim din nou impreuna dar nu stiu cum as putea sa vorbesc din nou cu el.Ma simt si puin cam prost pentru ca el se atasase de mine[mi-a spus chiar ca ma iubeste].

5 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarei persoana eu sunt asa... ce arunc de prost las pe altu sa ia de bunwinking ps: Daca as fi in locul lui categoric asa zice nu acum depinde de el si cat de bine il cunosti tu...sa stii cum sa l atragi la tine tongue sper sa intelegi msj e la generalwinking nimic personal succes big grin

| Ioana9769 explică (pentru SolitarHacker):

Doar ca m-am comportat cam urat cu el inainte sa ne despartim.Si in plus, habar nu am cum sa-l atrag din nou la mine

| SolitarHacker a răspuns (pentru Ioana9769):

Se vede ca nu ai tinut cont de proverbul ala mare: fie roata si patrata tot se intoarce ea 1 data big grin mai ce sa zic invita l la un film cafenea ceva suc si discuti cu el ii arunci tu ceva hai sa discutam despre cutaresc crezi ca poti sa vi pana la cafeneaua X? gasesti tu ceva acolo ce sa ii zici... vorba aia daca nu esti inventiv nu ai facut nimic sad succes stai linistita are balta pestewinking

| SolitarHacker a răspuns:

App: Draguta piesa care o asculti tongue

| Mona11 a răspuns:

Pai..mai intai trebuie sa vezi daca te mai place sau nu daca mai tine la tine ii poti propune sa va impacati dar daca nu ..mai bine o las asa pana sa te afecteze mai mult..MULTA BAFTA!