| Marmote a întrebat:

De ce e mâncarea fara condimente atât de scârboasă? Ce mănâncă oamenii când țin regim fara sare, fara zahar, fara condimente, alcool pentru ulcere și din astea? Ce manacaruri fara condimente va plac?

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Eu dacă nu mănâncă iute la orice fel de mâncare nu este mâncare pentru mine și de când mănâncă wasabi sunt împlinit imi da lacrimile recunosc dar și merită este iute rău și bun rău în același timp sunt lacrimi de fericire adevărat wasabi forever.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune peste doar ce condimente ai voie.
La noi se pune exagerat de mult usturoi, cimbru (niste carnati absolut oribili). Poti stoarce o lamaie, poti rade un pic de branza maturata (parmezan) o bucatica de unt etc.