| Catalinna a întrebat:

De ce e viata asa cruda? De ce mereu pers dragi te parasesc sau te dezamagesc cand ai mai mare nevoie de ele?
cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Grig_3919 a răspuns:

Asta este viata noastra, trebuie sa o acceptam cu bune si rele.
Nu avem incotro important e sa ai pe cineva caruia i te poti confesa, care sa-ti ramana aproape, deoarece e mai bine sa impartasesti si altcuiva sentimentele decat sa te inchizi in tine.
Oricum important e sa treci peste.Sa nu lasi unele nimicuri sau rautati sati afecteze viata.
Ce-a fost a fost, viitorul conteaza.

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

De ceeeeeee? findca si-au luat-o in cap.prea multa iubire din partea noastraoh go on