| anonim_4396 a întrebat:

De ce e oare viata asta asa de cruda si iti ia cele mai dragi persoane de langa tine?cryingcryingcryingcrying

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Unele chestii se intampla cu un scop; unul rau sau unul bun.
Nu e asa rau sa te descarci sau sa fi trist din cauza ca persoanele dragi au plecat de langa tine. Dar uneori, multi ajung intr-un loc mai bun.

| Winners10 a răspuns:

La 20 de ani...totusi crying

| MariaIurascu00 a răspuns:

Stiu cum e...si imi pare foarte rau! in viata asa este : te nasti, traiesti si mori. sad dar cand traiesti trebuie sa inveti sa iubesti. ASTA e viata!

| Carmen2105 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta:mi-am pierdut prietenul, a decedat in urma unui accident groaznic.dar a trebuit sa trec peste si sa merg mai departe pentru ca asa e viata facuta sa iti da lovitura dupa lovitura da cand ti`o da ridicate repede pana nu repeta si dai si tu una asta e viatasaddin pacate

| Winners10 a răspuns (pentru Carmen2105):

La fel si in cazul meu...am pierdut o prietena intr-un accident de masina crying

| Winners10 a răspuns (pentru Carmen2105):

Pentru ca toti prostii au permis in ziua de azi sad

| Carmen2105 a răspuns:

Da la 19 l`am pierdut...asta e viata.cursul ei.