| Iuuuliiia a întrebat:

De ce este bine sa folosim elemente grafice in viata cotidiana ( semne de circulatie, semne de pe ambalaje, semne de pe calculator / desktop )?
Funda celui mai bun raspuns :d ♥. [ scuzati categoria dar e cea mai populata happy ]

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Pentru ca fara semne de circulatie ar fi un haos,ar fi numai accidente. Semnele de pe ambalaj te anunta data la care a fost facut un produs, data la expira acel produs, din ce este facut acel produs. Semnele si ambalajele si elementele grafice te avertizeaza!