| Anomim2025 a întrebat:

De ce fetele de la facultate sunt mai deschise decât cele din liceu în general?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La 18 ani esti considerat adult si ca atare, pot lua decizii personale, nu ca fetitele de la liceu, care-s minore si trebuei sa ceara voie pentru feicare lucru care nu au voie sa-l faca.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deschise la ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce oricine e mai matur la facultate decat la scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt mai mature, cele din liceu in general sunt mai imature si in plus daca este un liceu prea slab nu prea se deschid pentru ca n-au inteligenta necesara vorbind strict despre un liceu slab. sunt si la liceu fete ce se deschid mai greu real si mai usor virtual.

| Ara997 a răspuns:

Depinde unde deschise : la cap sau la picioare?

| missfatadelatara a răspuns:

Vârsta, frate.

Alea deja au experiență pe când în liceu încă e faza de testare.