| KaryC01d a întrebat:

De ce fetele isi fac planuri foarte mult timp referitor la cum sa-i fie "iubitul", iar cand se intalnesc o fac cu un baiat de alt gen? De ce fetele cuminti adora baietii rai?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca au impresia ca acel bad boy o sa le scoata din acest good in care stau, ca un good boy e plictisitor si ca tipul rau le poate oferi senzatii tari si aventura, dar pana la urma asta ramane, o aventura.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca se cred mai in siguranta in prezenta unui bad boy...