| MaoItsMe a întrebat:

De ce fetele nu sunt la fel de active ca baietii in grupuri de pe retele sociale?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ba da sunt multe fete, doar ca sau scarbit si ele toata ziua sa primesti mesaje de la toti labagii virtuati care vor sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există mai multe tipuri de grupuri pe rețelele sociale. Dacă te referi la Facebook, situația stă în felul următor:
Dacă ești băiat și ești membru în grupuri de discuții pe diferite subiecte (jocuri, glume), este normal să găsești mai mulți membri activi băieți.
De obicei grupurile de fete sunt mai exclusiviste, acolo este sunt mult mai active (de exemplu make-up, sfaturi de modă, cumpărături...)