| ImAgirl a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele timide? in general acestia prefera fetele mai agitate, mai active si mai vorbarete?(curiozitate big grin)

3 răspunsuri:
| Wanna_1916 a răspuns:

Poi. eu cred ca baietiilor le plac mai mult fetele rusinoase. timide.

| Mihaela24 a răspuns:

Iti spun din proprie experienta:in general, baietilor le plac fetele care au ceva in plus fata de celelalte.Ca sa cuceresti un baiat, fii tu insati! Nu trebuie sa fii "agitata, activa sau vorbareata" doar pentru ca asa sunt celelalte fete.Asta nu inseamna ca atunci cand esti in preajma unui baiat, sa te fastacesti sau sa nu scoti un cuvanthappy

Fii naturala!

| A_4435 a răspuns:

Sincer nu mereu:d...sau le place cele timide... dar in particular sa fie mai smug sti usmug