| Allisson a întrebat:

De ce fetele se uita la cei care le trateaza ca pe niste catele, si nu atrag atentia la cei care le trateaza ca pe niste regine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi, poate ele nu-şi dau seama la început când le place de băiatul respectiv, iar apoi încep să se ataşeze, sau îl plac atât de mult pe respectivul încât chiar la modul în care sunt tratate nu se pot desprinde.

| onasis1961 a răspuns:

Pentru ele cei vulgari îi consideră macio au inpresia că sunt super dotaţi.Că sunt protejate.

| BandOfHorses a răspuns:

Pentru ca fetele alearga dupa baietii pe care le resping.

| KristalPop a răspuns:

Fiindcă acei băieţi sunt consideraţi "şmecheri".

| MihaiGe a răspuns:

Pentru ca ii vad ca pe niste duri.
Bafta!

| MrSoapte a răspuns:

Femeia, prin firea ei...este "facuta" sa se supuna! D-asta femeia este sexul frumos si slab...iar, barbatul, sexul puternic! Nu degeaba este proverbul "2 poli opus, se atrag", dar mai e si continuarea "si se electrocuteaza"! Femeile, cand intalnesc barbatul care le rasfata si le satisfac poftele, tind sa-si bata joc de el! Oricat de mult m-ai contrazice, stiu ca-n sinea ta imi dai dreptate! Femeile vor langa ele un spirit masculin, dur, protector! Oricat de mult s-ar vaita femeile, le place sa alerge dupa ei, sa planga, sa se supuna, sa se vaite prietenelor lor, etc!

| JIJ a răspuns:

Pentru ca daca esti naspa fetele te plac, daca si fetele sunt de asa natura atunci, cine se aseamana se aduna, un alt motiv ar fi nievelul culturii.

| passyon22 a răspuns:

Fetele in general au tendinta de a se uita dupa baietii mai "smecherasi", e mai interesant atunci cand te stradui sa atragi atentia unui baiat care nu prea iti acorda atentie decat sa stai dupa un tip pe care l-ai avea la orice ora! E ca si atunci cand vrei sa lupti pentru ceva sa obtii cu orice pret, nu cel care ti se ofera pe masa! E o anumita satisfactie de orgoliu! Parerea mea este sa alegeti baietii seriosi, cumpatati cu o gandire inteleptahappyIn general persoanele care alearga tipi buni, mai tarziu regreta! pupici:*

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pff si eu ma intreb chestia asta...