| Markusfrtt a întrebat:

De ce ies asa urat in poze, parca asi fi alta persoana nu eu. In oglinda n-am probleme, dar cand vine vorba de poza, mi-e si frica sa fac, gandindu-ma ca o sa ies urat. Mai ales noapte cand fac poze cu blit, eu fiind blond ies si mai urat. Daca e sa ma imbrac elegant (sa zic asa), ma uit in oglinda imi place cum arat imi sta bine, dar cand vine vorba de poze, arat hidos. De ce?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Exact aceeasi problema o sa si eu si altte milioane sau chiar miliarde de persoane. Pentru ca camerele nu sunt oglinzi!

Citeste asta
http://vienela.ro/oglinda-sau-aparatul-foto/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu esti fotogenic.
Dar poti edita pozele si te faci cum vrei tu.

| christos1234 a răspuns:

Posibil sa fie de vina mentalitatea ta despre tine...

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Si mama e la fel, arata bine asa dar cand e vorba de poza...
Asa se intampla la multi dintre noi

| DavidMiron a răspuns:

Bineinteles ca ti se par urate pozele, insa in realitate nu este asa.

Daca intrebi un om ce parere are despre pozele tale, va spune ca arati exact la fel, si ca arati bine.

Insa tu, privindu-te in oglinda in fiecare zi, mintea ta si-a facut deja conceptul fetei tale, iar imaginea produsa de aparat este inversata.

In acel moment, mintea observa ceva diferit, iar tu vezi altceva decat ceea ce esti obisnuita sa vezi cand este vorba de tine.

Pentru mai multe, te invit pe www.minteasicorpul.ro