| Ciornei_Danyel_1999 a întrebat:

De ce imi apare ca momentan nu te poti conecta pe Facebook si imi spune sa astept 72 de ore? sad

1 răspuns:
| Elenna09 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sad dar din fericire, mi-am recuperat contul. iti spune sa le dai o poza cu tine iar in 72 de ore vei primi raspunsul. Cred ca iti mai foloseste si altcineva identitatea si de aceea Facebook a reactionat asa. nu te ambala, daca trimiti poza in 72 de ore vei putea sa intri pe Facebook. retine: poza trebuie sa nu fie dupa Facebook, ci sa o faci tu. sper ca te-am ajutat happy