| IonelaDohotaru a întrebat:

Nu imi pot accesa contul yahoo de pe nici un dispozitiv. Cand introduc id-ul apare mesajul ca nu te poti conecta momentan, reveniti.Problema asta este de mai bine de 2 saptamani.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu ai nicio metoda prin care sa iti recuperezi parola... nu este nicio garantie ca contul sa nu fie pierdut.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai incercat sa iti recuperezi parola?

| IonelaDohotaru explică (pentru DoarBogdan):

Nu am o alta adresa de mail sau nr de telefon pentru recuperare.

| DoarBogdan a răspuns (pentru IonelaDohotaru):

Daca nu ai nicio metoda prin care sa iti recuperezi parola... nu este nicio garantie ca contul sa nu fie pierdut.

| nigelb a răspuns:

Problema asta o am si eu, multi dintre conturile yahoo au fost jefuite de hackeri. Ma rog gmail e 100x ori mai bun.