| calinom a întrebat:

De ce imi merge call of duty black ops in reluare? am placa video Nvidia GeForce 8600GTS de 256 mb ram de 1 gb procesor intel dual core 1.8ghz. Daca trebuie sa pun detaliile jocului la low sau la very low ziceti-mi cum sau daca trebuie sa bag update-uri ziceti-mi cum sa le instalez si de unde sa le descarc.La call of duty black ops imi merge in reluare oleaca si apoi imi iese din joc.

Răspuns Câştigător
| mariusamr a răspuns:

E din cauza placi video.rolling on the floor, si posibil si al procesorului.