| Copiiidela402 a întrebat:

De ce inchidem ochii/trebuie sa inchidem ochii atunci cand sarutam persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| ZambetuCulorilor a răspuns:

Se spune ca cica nu mai simti sarutul cu adevarat daca nu tii ochii inchisi.De unde. Daca nu iubesti persoana respectiva poti sa-ti pui si scotch pe ochi ca nu mai simti nimic.laughing parerea mea

1 răspuns:
| Bemineever a răspuns:

Pentru ca atunci cand saruti persoana iubita se intampla ceva magic si trebuie sa simti magia asta, vibratia la maxim, intens!:*