| blairelovesmusic a întrebat:

De ce îşi spun băieții "c0ai3" între ei?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Poate însemna amice /frate, e o expresie care de folosește între amicii, e o formă de respect

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca isi doresc ce nu au.

| alexalx1234 a răspuns:

Lasă că și voi fetele spuneți. Mai folosiți și bine cunoscutul p l m.

| isemilia a răspuns:

Nu stiu, insa e ciudat. Poate e o gluma a lor, cine stie... Cred ca nici ei nu pot raspunde la aceasta intrebare.

| rapandula a răspuns:

Dar voi fetele de ce va spuneti "fa"? Sau, de ce spuneti "da-te-n pl mea"?

| alexalx1234 a răspuns (pentru rapandula):

Mie mi-a dat nefolositor si eronat ca am spus adevarul.

| rapandula a răspuns (pentru alexalx1234):

Maine cand intra sa vada ce raspunsuri a mai primit si o sa-l vada si pe al meu cu siguranta imi va da eronat si nefolositor. Aia e...

| rapandula a răspuns (pentru alexalx1234):

Si uite ca mi-a dat proasta dracu' laughing laughing

| blairelovesmusic explică (pentru rapandula):

Tu vei muri mai repede decât ceilalți muritori happy Sayonara happy

| rapandula a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Tu mental esti moarta de mult oricum.

| blairelovesmusic explică (pentru rapandula):

Uno reverse card happy

| FantasyBoy a răspuns:

In afara de creier, e partea cea mai reprezentativa a corpului unui baiat, care procura cea mai mare placere si cea mai mare durere. :-)))

| Maestro003 a răspuns:

La noi în MD nu numai așa se fac? se numesc "prietenește" și mai frumos, maturile sunt la modă

| TueștitotA1997A a răspuns:

Nu suport cuvântul ăla deloc si la muncă il aud mereu ma amuză faptul că a si spun asa mereu unul altuia dar nu zic nimic treaba lor viața lor