| GulDan a întrebat:

De ce la prima vedere/impresie toate fetele au o parere buna despre mine!?

Dar dupa un timp dupa ce ma cunosc, nu prea mai sunt interesate ca la inceput unele nu ma mai baga in seama...

4 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Daca esti la fel de stresant cu ele cum esti pe TPU de ce te miri?

| kitykity a răspuns:

Poate pentru ca tu esti foarte draguta si ele vor sa te aiba doar ca sa se laude cu tine. Dupa ce te cunosc, nu mai vor fiindca poate te cred enervanta sau altfel. Daca ele vor sa te aiba ca o prietena, ar trebui sa-si schimbe modul de gandire. Eu cred ca esti o persoana buna.

| Elisa2809 a răspuns:

Poate le-ai suparat in vreun fel, sau au considerat ca nu esti de "nasul lor" cum s-ar spune happy. Sau poate, incercand sa le faci pe plac, te-ai facut de ras tu singura caci ai fi vrut intr-un fel sa le impresionezi prin felul tau de a fi si ca urmare sa deveniti si mai bune prietene laughing. Incearca sa fii tu insati si vei vedea ca totul va fi bine.

| Elisa2809 a răspuns:

Poate te-au considerat draguta dar apoi te-au cunoscut si au crezut ca esti enervanta sau ca esti rea.Incearca sa fii buna cu cei care vor sa se imprieteneasaca cu tine funda?