| Ald527893 a întrebat:

De ce la un anumit timp dupa ce mi am cumpărat casti Bluetooth se aude una mai încet si una mai tare?
Mi s-a intamplat pana acum de 2 ori si castile nu sunt ieftine, sunt 200 de lei.
Stie cineva cum as putea remedia aceasta problema sa nu fie nevoie sa-mi cumpar mereu?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ieftine,fake...

| Ald527893 explică (pentru Catrice):

Tot ce inteleg din raspunsul tau este ca pentru tine 200 de lei este "ieftin".
Nu cred ca isi permite toata lumea sa si ia casti de fiecare data cand se strica

| Catrice a răspuns (pentru Ald527893):

Aia e, soarta.