| Nadiiii a întrebat:

De ce la unele persoane pe chat imi apare locul (cartierul) de unde a trimis mesajul iar la altele nu? Cum pot face sa-mi apara si la celalalte?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Care chat? In caz ca faci referire la facrbook e din cauza ca acele persoane nu au activate serviciile de localizare sau sunt online de pe laptop/pc.

| Nadiiii explică (pentru mont):

Multumesc! Si daca sunt dupa tableta este la fel ca la pc/ laptop?

| mont a răspuns (pentru Nadiiii):

Depinde de tableta, daca are sau nu servcii de localizare.

3 răspunsuri:
| nnc0910 a răspuns:

Nu poti face acest lucru. Persoanele respective si-au ascuns locatia, iar tu nu poti sa o descoperi big grin.