| anonim_4396 a întrebat:

De ce le place barbatilor/baietilor sa se uite la filme pornache?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pronache laughing bine zis.baietii sunt mai curiosi si vor sa invete happy.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Păi... voi nu înţelegeţi la bărbaţi asta, noi nu înţelegem de ce voi vreţi să faceţi concurenţă coadei de mătură.

| InSaNe a răspuns:

Si barbatii si FEMEILE se uita la acest tip de filme, depinde ce anume din aceasta categorie le place sau vor sa invete, uneori se uita chiar si de plictiseala si cum zicea cineva: "o laba la timpul ei face cat 10 femei" dar sa n-o faci cu iubita de fata, exista cupluri care se uita impreuna la filme porno atunci cand au chef sa faca sex si se si pornesc mai greu, filmul porno este un foarte bun stimulent sexual pentru ambii parteneri.