| Aოтuu a întrebat:

De ce mi se incalzeste laptopul?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Cauzele pot fi multiple, insa cel mai frecvent se incalzeste pentru ca are un cooler ce nu mai face fata sau este folosit in asa fel incat se blocheaza orificiile de aerisire (ex.: daca-l tii pe genunchi sau in pat, nu mai trage cat aer ar trebui)...solutia este un suport laptop care sa-ti permita sa lucrezi confortabil dar si corect astfel incat sa se aeriseasca bine laptopul (exista si suport laptop cu ventilatoare care iti raceste laptopul)... cele mai bune sunt cele din aluminiu, iar daca are si ventilator, cu atat mai bine.
insa daca vei cauta "suport laptop" in google.ro vei gasi mai multe optiuni big hug
funda te rog mult

1 răspuns:
| NOnaMe_3367 a răspuns:

Pentru ca se supra solicita!winking, stai calma, nu se intampla nimic!