| Anna1223 a întrebat:

De ce mi se inchide telefonul singur si am baterie full? Am Samsung galaxy pocket. Si telefonul a fost dus la resoftat saptamana trecuta, il am de o saptamana doar.

2 răspunsuri:
| Evee04 a răspuns:

Hei!
Ai putea sa il tii 2-3 zile inchis si apoi sa il pornesti. Eu asa am procedat si acum merge!

Poate treci si pe la mine la : http://www.tpu.ro/......anc-creta/ Fara sa ma judeci! Te rog :*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna posibil de la temperatura de afară cînd este frig ele se inchid, nu are nici o legătură cu bateria, este o protectie a lor, nu tine telefonul in geantă, tinel in buzunar ca să i dai căldura corpului tău, si vei vedea că nu se va m ai inchide.