| AlexisZ a întrebat:

De ce mi se pare tot timpul orice lucru plictisitor. Vreau sa scap de asta ^__^

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Poate ai nevoie de ceva nou(un nou sport, hobby)... Experimenteaza cat mai multe lucruri si gaseste-ti o pasiune. Daca ai prieteni care iti impartasesc problema, discuta cu ei despre asta si gasiti o solutie comuna. Probabil ti se va parea mai amuzant daca si ei vor fi implicati. Sunt o multime de lucruri pe care ai putea sa le faci! Posibilitatile sunt infinite! Si mai ales acum, pe timp de vara happy Succes!

2 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
Poate pentru ca nu faci nimic interesant...iesi din casa si cred ca iti vei schimba parerea.

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Incearca sex