| larisukaa a întrebat:

De ce noi fetele cadem asa de usor in plasa baietzilor?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De proaste.As face si argumentarea afirmatiei dar oricum nu ar avea niciun rezultat.Cu un te iubesc duci in pat multe "printese"winking

| Flav a răspuns:

Da, adevarul e ca m-am saturat sa am juvelnicul plin de voi. Tu ti-ai tras actiuni asupra soarelui de porti ochelari in casa? Fuckin' dives...

| Unique a răspuns:

Ca sunteti proaste! Multe sunteti, numai fetele destepte nu cad in plas baietilor

| Unique a răspuns:

Si care NOI? Sau cum? noi? Vorbeste doar in numele celor care sunt cu adevarat pieze rele si acd singure in plasa baietilor, Si stii de ce? In ex-ul raspuns nu am mentionat asta! Stii de ce cad ele asa usor in plasa baietilor? Din cauza creierului si a prostiei pe care o au non-stop fara pic de rusine.winkingCorect? Sau nu? De ce? Pentru ca sunt niste materialiste si le place doar... Ex mai bine tac.Si stii ce? Este vina lor, doar a lor.Baieti incearca, fetele se lasa, de ce sa rateze? Ia spune? ar fi prost sa rateze nu asemenea moment!
Pentru ca ele tampitele, se dau mari vedete, dezbracate si cerde ca daca fac tot felul de ocolisuri is gata, mentionate. ce vor de la ele baietii? Sa le... o data bine si dupa le lasa! Cine o iesit bine? Ei sau ele? Posibil ca ei! Baietii! Baietii nu"s prosti ei doar capteaza fetele proaste si incuiate.Si multe fete cad plasa in minciuni, ca daca faci aia cu mine, te duc acolo, iti dau aia happyia sa fac laughinglaughingsi dupa sa- ales cu. in gura laughinglaughingUite asa, inca o proasta laughinglaughingSi uite viitorul! PROSTIA

| Annitu a răspuns:

Ca sunteti prea ...curvuIiţebatting eyelashes)

| Morphine21 a răspuns:

Vorbeşte la singular draguţo.
nu toate sunt ca tine.

| DjDariuS a răspuns:

Pt. ca suntem frumosii (unii) sau poate ca stim cum sa pacalim usor o fata.Acuma si baieti cad usor in plasa fetelor laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca fetele care cad usor in plasa baietilor is disperate in a avea o relatie, stati llinistite ca vin toate la timpul lor.si niciodata sa nu crezi absolut in vorba unui baiat pentru ca atunci cand vei intoarce capul el va rade.baietii is cam nesimtiti da sunt si curvulite care is disperate.

| SeducTIV a răspuns:

NU! Fetele nu sunt proaste, ci baietii sunt prosti! Stau si ma uit la metodele jalnice ale baietilor de a agata o tipa cu mii de complimente si blablabla...si deja imi pot imagina ce e in capul unei asemenea fete...
Este trist sa spui in plasa baietilor, nu toti baietii stiu cum sa creeze un miraj de sentimente pentru o fatatongue, ba chiar foarte putini!