| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi sa cadem in sus?

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nasol.Si asa am rau de inaltimeraised eyebrows

| Cσσкiє a răspuns:

Ar fi fain, aş putea să cad în sus până la lustra din cameră mea şi să iau muştele moarte.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Toţi am avea freze afro happy
Nu?
Sau am putea umbla pe pereţi.
Sau am fi mai fericiţi că am zburahappy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Suntem siguri ca acest lucru nu se poate. Dar am vazut la circ acea ''plasa elastica ''care dezvolta simtul echilibrului si controlul in spatiu al corpului.

| Luori a răspuns:

Nu se poate, dar ar fi super love struck

| Bishop a răspuns:

Ar fi invers

| cretzufinish a răspuns:

Nu am mai manca mere din copacul lui Newton, pentru ca ar cadea in sus si nu le-am mai ajunge. sad

| hamsterx a răspuns:

Intreaba gravitatia mai intai waiting

| Aliyaa a răspuns:

Ar fi un pleonasmwinking imposibillaughing

| MidnightLady a răspuns:

Pentru noi romanii, care ne tot ducem in jos de cativa anisori buni, ar fi foarte bine. laughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Imposibil, dar ar fi super tare.

| Andromedda a răspuns:

Cum ar fi daca am sari in jos?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai asa, nu s-ar mai zice sa revenim cu picioarele pe ''pamant'' ar zice sa revenim cu picioarele in aerlaughing!`Oricum ar fi Interesant -o nebuniethinking

| adydassler a răspuns:

Pai nu ar mai fi gravitatie si toate obiectele ar cadea in sus, dar cred ca ar fi super.

| BeetleJuice a răspuns:

Ar fii super tare am mere pe tavan laughing happy

| romanionu a răspuns:

Daca vom cadea in sus e mai tare...mai mult spatiu si va fi loc pentru totilaughing

| thegreenalien a răspuns:

Ar fi de vis, iar cum omul dispune de libertatea de a visa. D-ai drumul, vei ajunge pe taramul imaginatiei unde nimic nu te va opri sa fi asa cum vrei tu.Imaginatia inconjoara lumea si poti sa iti imaginezi si sa traiesi fericirea.Bafta!

| AlbertRock a răspuns:

Acest lucru este inposibil deoarece nu ai unde sa cazi decat pe un obiect sau o suprafata extrem de mare care are gravitatie.Nu e logic? Noi suntem atraşi de Pământ!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Foarte ciudat?hee hee
practic...nu am cadeastraight face

| Elena_2807 a răspuns:

Foarte interesant si cu un avantaj evident: nu ne-am mai lovilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ar mai exista copii cazuti in cap love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tare, am ajunge la Doamne-Doamne si in declin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci am am urca in jos.inchipuie-ti cum ar fi :Owinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cand mori. se intampla sa te prabusesti in cer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesanta intrebarelaughingAcum ca ai pus-o am inceput si eu sa ma gandesclaughing