| alina9996 a întrebat:

am o intrebaree bine ca fetele sa atinga baietii (pe fund sa spunem)laughing. Baietzilor in ce locuri va place sa fiti atinsi?

6 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

O fata sa ii puna mana pe fund unui baiat?laughing eventual invers smug

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Daca la baieti le place sa atinga fetele pe fund.Baietilor le place sa fie atinsi pe al 3-lea picior...Ia inceraca sa vezi...

| bogdan72 a răspuns:

Fund? Nu! E destul de ciudat, ne place la nebunie sa atingem fetele pe fund dar cand vine vorba de invers majoritatea acceptam, dar nu ne omoram deloc.
Unde? Daca vrei sa fii perversa n-ai decat sa atingi zonele erogene laughing. Daca nu, keep it casual.
Ceva la limita ar fi de exemplu la cinema sa ii tie mana pe picior, dar oricum ar fi, ne place mult mai mult sa tinem noi mana pe ceva decat invers :p.

| costellodonatz a răspuns:

Mie imi place sa fiu atins pe sperminator. Ce zici de asta?

| elfutador a răspuns (pentru costellodonatz):

Ai gusturi ciudate omule. carui baiat ii place sa fie atins de o femeie pe penis-cocar? uhh, dezgustator!

| elfutador a răspuns:

Imi place sa-mi introduca fata degetul in anus.